Usługi

Oferuję tłumaczenia techniczne włosko – polskie:

  • pisemne: sprawozdania z badań materiałowych, normy i warunki techniczne, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń i inne. Tekst przetłumaczony zachowuje format oryginału;
  • ustne: w czasie spotkań biznesowych, narad technicznych i jakościowych, negocjacji podczas zakupu, montażu, instalacji, uruchomienia i odbioru technicznego maszyn, urządzeń i linii technologicznych w dowolnym miejscu Polsce lub we Włoszech;

Większość tłumaczeń ustnych wykonuję na Śląsku, ale bez problemu dojadę w każde miejsce w Polsce lub w Europie. Jeśli zachodzi taka potrzeba mogę odebrać Państwa klientów z lotnisk w Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu i dowieźć ich nowym, wygodnym samochodem typu SUV klasy premium, w miejsce gdzie odbędą się rozmowy a po spotkaniu odwieźć ich do hotelu lub na jedno z wymienionych lotnisk.  

Często wykonuję tłumaczenia rozmów w formie telekonferencji (nie jest ważne, w jakim miejscu w Polsce znajduje się Państwa firma - w każdej chwili jestem w stanie zorganizować dla Państwa konferencję telefoniczną z kontrahentem, który znajduje się we Włoszech). Są to tłumaczenia stosunkowo tanie i w miarę szybkie do zorganizowania, bo nie wymagają dojazdu do klienta. W przypadku telekonferencji odbywającej się przez telefony stacjonarne to ja pokrywam koszty telefonicznego połączenia międzynarodowego.

Pomagam w nawiązaniu i rozwijaniu kontaktów z włoskimi firmami. Jestem w stanie zlokalizować każdą firmę we Włoszech oraz podać Państwu jej adres i nr telefonu. Oczywiście w razie potrzeby wykonam dla Państwa potrzebne tłumaczenia ustne i pisemne.

 

Generic placeholder image


stat4u

Biuro Tłumaczeń Technicznych - mgr Henryk Machnik ·